IPR Praha si vás dovoluje požádat o vyplnění dotazníku, který má tentokrát podobu vycházkové hry krajinou Císařského ostrova v Praze. Zažijte hezké odpoledne s blízkými v krásné přírodě a pomozte s tvorbou dat, které hl. město Praha využije pro vyhodnocení dopadů změn v Trojské kotlině. Dotazník můžete vyplnit do 29. října 2023, vycházku můžete také spojit s několika přednáškami o historii ostrova a projektu jeho transformace.

Institut plánování a rozvoje pokračuje s proměnou Císařského ostrova. Nyní je třeba, abychom hlouběji pochopili, jaké benefity pro přírodu a člověka změny přinesou. K tomu nám dopomůže váš pohled zaznamenaný ve vyplněném dotazníku.  Vše je jednoduché, online, v přívětivém rozhraní. Za vyplnění dotazníku si můžete vyzvednout dárkové předměty v Centru architektury a městského plánování (více v dotazníku).

Co budete potřebovat k vyplnění vycházkového dotazníku?

• připravit se na výlet do Trojské kotliny
  • mít u sebe mobilní telefon s připojením k internetu
  • odpovědět na otázky v online dotazníku na připravených stanovištích
  • vybrat si jednu ze dvou tras
  • dobrou náladu na podzimní vycházku

Dotazník si vyplníte zcela sami při své procházce po jedné ze dvou tras, které jsou v dotazníku vytyčené. Dotazník je možné vyplnit kdykoli až do 29. října 2023.

Vycházku můžete také spojit s několika přednáškami o historii ostrova a projektu jeho transformace, které se odehrají na Císařském ostrově u nástupu na trojskou lávku.

Přednáška k vycházce I 🌳 Projekt revitalizace Císařského ostrova
► neděle 15. října od 13 hodin s Lukášem Hanusem

Komentovaná vycházka II 🌳 Hodnoty přírody v Trojské kotlině
► čtvrtek 19. října od 15 hodin s Davidem Pithartem

Doprovodná přednáška III 🌳 Projekt revitalizace Císařského ostrova
(parkoviště u Trojského zámku)
► středa 25. října od 15 hodin s Markem Kundratou

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte koordinátora Císařského ostrova Lukáše Hanuse: lukas.hanus@gmail.com.  Více informací o projektu naleznete na stránkách Institutu plánování a rozvoje hl. města Prahy.

FB událost