Letos na podzim to bude rovných 140 let, kdy se obce Holešovice-Bubny připojily ke královskému hlavnímu městu Praze. Co jsme si pro vás připravili? Vše najdete na stránce věnované 140. výročí.

Nominujte žijící občany Sedmičky, kteří se značnou měrou zasloužili o rozvoj naší městské části či vykonali výjimečný počin hodný ocenění. Stačí do 31. července 2024 vyplnit jednoduchý formulář.

Připojte se k facebookové stránce 140 let Prahy 7 a prostřednictvím nejen dobových fotografií nahlédněte do historie Sedmičky. Aktuálně píšeme o hokeji! Věděli jste například, že na Štvanici vyrostl na počátku třicátých let první stadion s umělou ledovou plochou v Československu? A právě zde Československo získalo první titul mistrů světa.

V online prostředí i v ulicích uvidíte grafiku věnovanou výročí, kterou jsme spojili s vtipy z dobového tisku. Jako první přinášíme jeden stále aktuální fotbalový kousek (výše na stránce).

Informace o dalších akcích, které se s oslavami 140. narozenin pojí, najdete na této stránce, kterou budeme aktualizovat.