Úřad Prahy 7 přijme do svých řad kolegu/kolegyni na pozici projektový manažer / projektová manažerka. Rádi plánujete a koordinujete zavádění nových projektů? Vyhovuje vám činnost, kterou si řídíte od přípravy až po realizaci? Chcete využít možnosti pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Budete řídit a administrovat projekty spolufinancované z evropských fondů či jiných zdrojů, koordinovat aktivity projektu za účelem naplňování jejich cílů a indikátorů a propagovat projektové aktivity směrem k odborné i laické veřejnosti. Čeká vás také zpracování zpráv a další administrativní činnost spojená s řízením projektu.

Co od vás očekáváme?

• vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
  • zkušenosti s realizací a administrací projektů spolufinancovaných z evropských fondů
  • znalost problematiky projektového řízení
  • znalost prostředí IS KP 2014+ výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti, manažerské
    a prezentační dovednosti, řízení priorit
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení
    problémů, flexibilita
  • znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, Excel,
    PowerPoint) včetně problematiky sociálních sítí
  • angličtina výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 10. platové třídě až do výše 34 370 Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu. Stravenkovou kartu, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na dovolenou, 200 hodin dovolené, pružnou pracovní dobu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí
ve správný čas.

Pět týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet, a pět dnů indispozičního volna.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se
ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se
před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte
měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku včetně strukturovaného životopisu a souhlas se zpracováním osobních údajů  je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat e-mailem na: pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 31. října 2024

Předpokládaný vznik pracovního poměru: dohodou.

Formuláře ke stažení

Přihláška do výběrového řízení

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete ZDE.