Zveme vás na další debatu týkající se tématu parkování. Tentokrát se sejdeme ve středu 29. května 2024 od 18 hodin v zastupitelském sále radnice naší městské části a zaměříme se na hlasování o parkování.

Debatu můžete sledovat online ZDE.

Ve dnech 7. a 8. června 2024, společně s volbami do Evropského parlamentu, budou mít obyvatelé Sedmičky možnost hlasovat o případném navýšení parkovného pro rezidenty i o tom, jestli má městská část takto získané finanční prostředky využít jako motivační příspěvek na jiný způsob mobility pro ty, kteří v zónách nebudou parkovat.
Protože se jedná o komplikovanější téma, navazujeme na dvě debaty o parkování, které proběhly v dubnu, další debatou, na níž se budete moci zeptat na cokoli, co se hlasování o parkování bude týkat.

Setkání proběhne ve středu 29. května od 18 hodin v zastupitelském sále naší radnice (U Průhonu 38) a vysíláno bude také živě na youtubovém kanálu Prahy 7.

Vše k tématu najdete zde.