Upozorňujeme na dočasné přerušení provozu tramvají v úseku Nádraží Holešovice – Ke Stírce z důvodu opravy tramvajové trati. Provoz bude přerušen od pondělí 8. dubna 2024 (od zahájení denního provozu) do středy 17. dubna 2024 (do ukončení nočního provozu). Zavedena bude náhradní autobusová doprava X17 v trase Nádraží Holešovice – Trojská – Kobylisy.

Změny tras tramvajových linek

• Linka číslo 3 je ve směru z centra prodloužena ze zastávky Kobylisy do obratiště Vozovna Kobylisy.
  • Linka číslo 6 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Dělnická, dále pokračuje jako linka číslo 14 směr Spořilov.
  • Linka číslo 14 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Dělnická, dále pokračuje jako linka číslo 6 směr Kubánské náměstí.
  • Linka číslo 17 je ve směru z centra zkrácena do obratiště Výstaviště.
  • Linka číslo 93 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí vedena přes zastávky Vltavská, Holešovická tržnice, Dělnická, Ortenovo náměstí, a Nádraží Holešovice do obratiště Výstaviště.

Náhradní doprava

• V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X17 v trase Nádraží Holešovice – Trojská – Kobylisy. Detailní popis umístění zastávek najdete zde.

Informace o přerušení provozu najdete na stránkách Dopravního podniku, který se omlouvá za případné nepříjemnosti a děkuje za pochopení.