Chcete proměnit svoje sousedství v příjemnější a zelenější místo? Máte nápad na oživení vnitrobloku, vytvoření nového místa pro setkávání nebo organizaci komunitní akce? Chcete smysluplně pečovat o životní prostředí ve svém okolí? Dobrovolnické centrum Agora 7 vás zve na již sedmý Dobro-večer, který se koná ve čtvrtek 2. listopadu 2023.

Přijďte zjistit, jaké projekty podporuje Nadace Via, úřad naší městské části nebo magistrát hl. města Prahy. O podporu mohou žádat neformální sousedské skupiny, SVJ nebo spolky. Řeč nebude jen o financích, ale sdílet se budou i zkušenosti, dozvíte se o možnosti konzultací a jiných forem podpory.

Program večera a hosté:

– Nabídka podpory a zkušenosti úspěšných sousedských projektů v programech Nadace Via.
Václav Kovář, manažer komunitního rozvoje

– Jak podporuje zelené sousedské projekty městská část nebo magistrát?
Tereza Nováková, koordinátorka participace, odbor rozvoje a péče o veřejný prostor, MČ Praha 7

– Praktické zkušenosti s financováním projektů ve vnitroblocích po celé Praze.
Spolek Bieno z.s s projektem Vnitrobloky.cz

– Následná diskuze a prostor pro otázky

KDY: čtvrtek 2. 11. 2023 od 18 hodin
KDE: Dobrovolnické centrum Agora 7, Jankovcova 8b (vchod ze strany od řeky, naproti Pivovaru Marina)
VSTUP ZDARMA
REZERVACE: přes online formulář nebo e-mail vojta.rybar@agora7.cz

Neváhejte dorazit i s dětmi.