Volný čas > Senioři > Klub seniorů ÚMČ Praha 7

Klub seniorů ÚMČ Praha 7

Vážení a milí senioři,

městská část Praha 7 nabízí klub, který svým členům, seniorům Prahy 7, nabízí informace o připravovaných akcích pro seniory, přednostní účast na těchto akcích a také slevy v partnerských kavárnách, restauracích či obchodech.

Členství v Klubu je zdarma. Přihlášky jsou k vyzvednutí v kanceláři Odboru kultury a sportu, dv. č. 207, 2. patro ÚMČ Praha 7 a v Informačních centrech MČ Praha 7. Po jejím vyplnění si mohou noví členové klubu přijít každou středu od 08.30 do 11.30 hod. svou členskou kartu vyzvednout do kanceláře Odboru kultury a sportu k Mgr. Zdence Doubravové, dv. č. 207, 2. patro ÚMČ Praha 7.

Senioři mohou čerpat výhody u smluvních partnerů. Seznam partnerů je stále rozšiřován, jeho aktuální podobu naleznete pod odkazem níže, na nástěnkách v Informačních centrech MČ Praha 7 a jednorázově vychází seznam nových partnerů také v časopisu Hobulet.

Budeme rádi za jakékoliv Vaše případné poznámky, nápady či připomínky, které můžete zasílat na e-mailovou adresu DoubravovaZ@praha7.cz.

Vaše

MgA. Hana Třeštíková
radní pro oblast kultury a sousedských vztahů
tel.: +420 220 144 200