Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

V Praze 7 probíhají přípravy na nový systém ZPS

Na území Prahy 7 od poloviny listopadu začala instalace parkovacích automatů a značek pro nový systém zón placeného stání, na který Praha 7 přechází 1. února 2018.

V ulicích se postupně objeví nové dopravní značky, které budou upraveny škrtací oranžovou páskou či dočasným přelepem tak, aby byl nadále zachován současný systém parkování. Oranžové pásky a dočasné přelepy budou odstraněny na konci ledna, nový režim parkování bude platit od 1. února 2018.

Společně s novými značkami se instalují i nové parkovací automaty, které budou mimo provoz také do 31. ledna 2018. Do té doby se bude parkování návštěvníků nadále platit ve starých (původních) parkovacích automatech, stejně tak budou nadále platit stávající zažitá pravidla parkování. Nové značky a parkovací automaty jsou správcem zóny instalovány s předstihem před obdobím zimních mrazů.  

Průběžně vám budeme přinášet další informace k přechodu na nový celopražský systém parkování. Více o novinkách, které nás v rámci ZPS čekají, se můžete dočíst zde: www.parkujvklidu.cz

 

24.11.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 212 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7