O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Starosta Prahy 7 se důrazně distancuje od podomních prodejců energií

Starosta Prahy 7 Jan Čižinský byl informován o tom, že obyvatele sedmé městské části obvolávají a obcházejí obchodníci, kteří nabízejí dodávky plynu a elektřiny za údajně zvýhodněné ceny. Ty podle tvrzení některých obchodníků měla městská část pro své občany vysoutěžit v aukci. Radnice se od tohoto tvrzení a postupu podomních prodejců důrazně distancuje.

„Obracejí se na mě občané, kterým dodavatelé energií volali nebo se přímo zastavili u nich doma. Tvrdí, že městská část pro občany vysoutěžila výhodné ceny elektřiny a plynu v aukci,
a zaštiťují se mým jménem. Chtěl bych se proti tomu ostře ohradit a varovat občany, aby za podobných okolností nic nepodepisovali. Praha 7 dodávky energií pro občany nesoutěžila
a žádnou podobnou dohodu s jakoukoli společností neuzavřela,“
uvedl starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Sedmá městská část se v posledních dvou letech intenzivně angažovala v boji proti nekalým obchodním praktikám a krom jiného také patřila k iniciátorům zákazu podomního prodeje v celé Praze.

6.6.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 472 x