Volný čas > Programy pro děti

Příměstské tábory v Malém Velkém stromu

Během měsíce srpna pořádá soukromá školka Malý Velký strom z Prahy 7 – Letné – příměstské tábory „se skřítky, vílami a vodníky na procházce Prahou“. Tábory jsou určené pro děti ve věku 3-6 let, o které se postarají 3 pedagogové. Celkem se jedná o 4 tábory od 31.7.2017 do 25.8.2017. Provoz je denní od 8:00 do 17:00.

Obrázek bez popisku

Letní příměstské tábory jsou provázené básničkami, písničkami, pohybovými hrami, modelováním z hlíny, malováním akvarelem,eurytmií a představením kočovného divadelního souboru pro děti.

31. července 4. srpna poznáváme Petřín aneb „O víle Petřince a zázračném prameni“

7. srpna 11. srpna poznáváme Jelení příkop aneb „Jak pomohl vodník Paklt moudrému jelenovi“

14. srpna18. srpna poznáváme Stromovku aneb „Jak se vodník Rozínek s permoníkem Světílkem ve štole potkal“

21. srpna 25. srpna poznáváme Pražský hrad aneb „Co vykonal skřítek Všudybýlek pro císaře Karla“

Cena tábora ve výši 2.600 Kč/1 týden, 2.100 Kč/1 týden/dopolední zahrnuje organizovaný program, zdravou stravu v bio kvalitě, pitný režim, vstupenky a vše ostatní.

„Letní příměstské tábory jsou realizovány za finanční podpory městské části Praha 7“.

Přihlašujte se na tel. 730 823 947 – Barbora Opavová,

email: malyvelkystrom@email.cz