Česky   English
Volný čas > Pozvánky na akce

Nové letní kino na holešovickém výstavišti

Letošní pražské filmové léto bude obohaceno o novou letní scénu, na Výstavišti v Holešovicích bude otevřeno nejmodernější a největší letní kino v Praze.

Nové Letní kino Výstaviště zahájí promítání 17. května 2017.

Nejlépe technologicky vybavené letní kino naváže na tradici letního kina, které bylo v dolní části výstaviště do roku 2000. Filmová představení budou ozvučena přes sluchátka a tím pádem nebude rušen noční klid pro okolní obytné domy. Vybavení letního kina bude mobilní, pro každé představení bude instalováno a pak deinstalováno. Samotný mobiliář je velmi rozmanitý, od klasických letních lehátek, přes sedací pytle a vaky až po stolky se židlemi.

Celý areál holešovického výstaviště prochází v posledních letech velkými změnami, jejich základním pojítkem je obnovení kultury v tomto krásném prostředí v centru Prahy, a které míří k většímu otevření výstaviště veřejnosti. Hlavním projektem tohoto léta je obnovení provozu letního kina, které bude umístěno na novém místě - u hlavního vstupu na Výstaviště, tedy přímo na očích kolemjdoucích.

Dramaturgickým partnerem a spolupořadatelem je Bio Oko a Aerofilms, za produkční a technické zajištění provozu kina odpovídá společnost Stromovous a provozovatelem kina je společnost Rozvojové projekty Praha, správce areálu Výstaviště Praha.

Program a vstupenky: www.biooko.net

Program - květen

 

 

 

 

15.05.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2322 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7