Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Rekonstrukce horkovodů na Letné

V oblasti Letné probíhá oprava horkovodních rozvodů, kterou realizuje spol. Pražská teplárenská a. s. Přinášíme vám průběžně aktualizované zprávy o postupu prací.

 

Od 12. 6. do 2. 7. je uzavřena ulice Františka Křížka v úseku mezi ul. Veletržní a Heřmanova.

 

Od 14. 6. do 7. 7. probíhají výkopové práce v ulici Haškova v úseku mezi ul. Veletržní a Heřmanova, průjezd zůstane zachován.

 

Od 24. 6. do 21. 7. proběhnou se zachováním průjezdu také opravy v ulici Ovenecká, v úseku ul. Milady Horákové a Dobrovského.

 

Od 26. 6. do 23. 7. se práce přesunou do ulice U Letenského sadu, v úseku ul. Dobrovského a Letohradská, také zde zůstane průjezd zachován.

 

Od 1. 7. do 30. 7. budou výkopové práce probíhat v následujících ulicích:

·    Františka Křížka, v úseku mezi ul. Heřmanova a Letohradská, úseky mezi ul. Pplk. Sochora a Milady Horákové a Letohradská a Milady Horákové budou neprůjezdné.

·    Heřmanova, v úseku mezi ul. Františka Křížka a Veverkova, průjezd zůstane zachován

·    Veverkova, v úseku Heřmanova a Pplk. Sochora, průjezd bude uzavřen

·    Pplk. Sochora – před domem č. 24

 

Od 1. 7. do 10. 7. (cca 0:30 hodin) bude probíhat výluka tramvají v ulici Milady Horákové. Náhradní autobusová doprava bude vedena ulicemi Veletržní a Dukelských hrdinů. V této době budou neprůjezdné křižovatky Milady Horákové x Ovenecká, Milady Horákové x Františka Křížka a Milady Horákové x Veverkova. Vjezdy a parkování v ulici Milady Horákové budou velmi omezené, umožněno bude zásobování. Více informací naleznete zde:

 http://www.praha7.cz/22345_Strossmayerovo-namesti-Hradcanska-docasne-preruseni-provozu-tramvaji

 

O dalším vývoji prací vás budeme informovat.  

 

 

26.6.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 1004 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7