O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Praha potvrdila firmu na opravu Šlechtovy restaurace

Pražští radní potvrdili vítěze tendru na opravu Šlechtovy restaurace ve Stromovce. Stala se jím společnost Pracom s nabídkovou cenou 101 milionů korun bez DPH. Tuto společnost Rada hl. m. Prahy schválila napodruhé, neboť proti prvnímu výběru se odvolali dva z účastníků soutěže. Stavba by měla být zahájena v létě tohoto roku.

Práce na opravě Šlechtovy restaurace by měly trvat zhruba 16 měsíců, dokončení rekonstrukce je plánováno na sklonku léta 2018. Po skončení oprav vypíše hlavní město soutěž na provozovatele. Budova projde kompletní rekonstrukcí. Uvnitř budou restaurovány historické prvky včetně stropní fresky Apollóna s Venuší nebo umělá krápníková jeskyně, v níž bývala plastika Poseidona.

Provoz parku by při rekonstrukci neměl být omezen.

Obrázek bez popisku

10.5.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 426 x