O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Praha 7 oslaví Den Země v Letenských sadech

Sedmá městská část oslaví svátek naší planety v pondělí 24. dubna v Letenských sadech u Letenského zámečku. Od 9 do 17 hodin zde bude probíhat program pro širokou veřejnost zaměřený na ochranu přírody.

„Den Země je kampaň věnovaná naší planetě, a tedy v končeném důsledku nám všem, kteří na ní žijeme. Praha 7 chce v rámci svého tradičního zapojení přiblížit veřejnosti zábavnou formou důležitá témata ekologie a udržitelného rozvoje. Pro malé i velké návštěvníky Letenských sadů budou připraveny tematické hry a soutěže,“ uvedl František Vosecký, radní Prahy 7.

V Letenských sadech se návštěvníci dozvědí mnoho zajímavého o ochraně přírody, problematice odpadů, třídění a recyklaci, udržitelné dopravě či veřejné čistotě.

Program ke Dni Země připravuje MČ Praha 7 ve spolupráci Hlavním městem Prahou a dalšími organizacemi, jako je Národní zemědělské muzeum, Bez obalu, Auto*Mat, Český svaz ochránců přírody, Kouzelná fazolka a další.

Den Země v Praze 7.jpg

21.4.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 89 x