O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Praha Holešovice

Výstaviště Praha Holešovice a Městská část Praha 7 pořádají v neděli 28. května 2017 3. ročník akce Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Praha Holešovice. Pro návštěvníky bude od 13 do 19 hodin připraven bohatý program plný sportu, kultury a zábavy.

Obrázek bez popisku

MČ Praha 7 a správce Výstaviště spol. Rozvojové projekty Praha společně připravují od roku 2015 velký zábavný den pro celou rodinu plný sportu, kultury a volnočasových aktivit. Každého předchozího ročníku se zúčastnilo na 5.000 dětí a dospělých.

Také letos budou pro návštěvníky Rodinného dne Prahy 7 po celé nedělní odpoledne připraveny workshopy, divadelní představení, hry a sportovní aktivity. Prostor Výstaviště bude opět patřit živnostníkům, organizacím, obchodníkům a kulturním spolkům převážně z Prahy 7. Na podiu se představí účinkující z tanečních, sportovních a divadelních skupin a vše vyvrcholí dvěma koncerty. Hlavním lákadlem bude koncert skupiny The Beatles Revival od 18 hodin, menší návštěvníci se mohou těšit na vystoupení kapely Pískomil se vrací od 14 hodin.

Areál Výstaviště bude rozdělen do tematicky laděných zón, jako je Zóna zábavy, Sportovní zóna, Zóna Art District 7 či Zóna zdraví.

Zóna Art District 7 vychází ze stejnojmenného projektu Prahy 7, jehož cílem je podporovat kulturní prostředí městské části, napomáhat jeho přirozenému rozvoji a vytvářet vhodné podmínky pro to, aby Praha 7 dokázala plnit roli kulturního centra Prahy.

Vstup po celý den zdarma.

www.vystavistepraha.eu/rodinnyden/index.php?pg=ofestivalu

- ; Přečteno: 692 x