Volný čas > Pozvánky na akce

Výzva k zapojení do Zažít město jinak 2017

Máte chuť na jeden den oživit svou ulici, poznat její obyvatele a to, čemu se věnují nebo co umí? Zapojte se do Zažít město jinak 2017 a zorganizujte se svými známými a sousedy slavnost podle vlastních představ!

Zažít město jinak je celorepubliková oslava života ve veřejném prostoru i příležitost k rozvíjení komunitních vztahů. Slavnosti jsou založené na principu společného sdílení, vzájemné výpomoci a dobrovolnickém nasazení místních organizátorů, obyvatel, organizací apod. Jsou otevřené všem věkovým a zájmovým kategoriím.

V roce 2016 se do ZMJ zapojili aktivní lidé z Prahy a dalších dvaceti měst. Celodenní program se konal na více než 90 místech po celé České republice.

Zažít město jinak se letos koná v sobotu 16. září. Budeme rádi, když se připojíte i vy!

Tato výzva je otevřená do 31. května.

Více informací naleznete na www.zazitmestojinak.cz

Výzva k zapojení.pdf

13.4.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 288 x