O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Letní školka Prahy 7

Je mnoho rodičů, kteří i v letních měsících musí do práce, a prarodiče nejsou vždy po ruce.

Vedení městské části proto i letos nabízí možnost využít Letní školku Prahy 7, kterou pořádá FZŠ Umělecká a Mateřská škola U Studánky.

Zajímavý letní program pod vedením zkušených pedagogů zde čeká na děti od 3 do 8 let (u sourozenců dle domluvy) v 5 týdenních turnusech

od 17. 7. do 18. 8. 2017.

Přihlášku si můžete vyzvednout u pedagogů mateřských a základních škol nebo si o ni napište na fzsumelecka@seznam.cz.

Závazné přihlášky je třeba podat nejpozději do 10. června 2017 na stejnou mailovou adresu anebo osobně v sekretariátu FZŠ Umělecká 8, Praha 7.

Cena týdenního turnusu je opět 1.300,- Kč včetně stravování a veškerého programu.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé turnusy velmi rychle plní, v případě zájmu si pospěšte, po naplnění jednotlivých turnusů může být příjem přihlášek ukončen dříve.

Těšíme se na Vaše děti.

- ; Přečteno: 1208 x