Volný čas > Senioři > Aktuální články

Výuka uživatelské práce s tabletem

Obrázek bez popisku

Senioři z Prahy 7 mají opět možnost bezplatně navštěvovat výuku uživatelské práce s tabletem pro začátečníky a pro mírně pokročilé, která začíná od února 2017.

Výuka uživatelské práce s tabletem, kterou městská část pořádá,  je rozdělena do dvou úrovní obtížnosti. Liší se rozsahem probírané látky a tempem výkladu. Kurzem Vás povede lektor Jan Řepík.

• Začátečnické kurzy probíhají v pátek od 10.02. do 07.04.2017 od 09:00 do 10:00 hod. a jsou určeny seniorům, kteří mají minimální či žádnou zkušenost s tabletem. Během výuky se účastníci seznámí s tabletem, naučí se využívat tablet v praxi, hledat na internetu, psát zprávy, využívat navigaci a fotografovat.
  • Mírně pokročilé kurzy probíhají v pátek od 10.02. do 07.04.2017 od 07:50 do 8:50 hod., jsou určeny uživatelům, kteří už s tabletem někdy pracovali a vědí například co je to "účet, aplikace, prohlížeč" a podobně. Během výuky se účastníci naučí ovládat základní vybavení tabletu v praxi, hledat na internetu, naučí se pracovat s aplikacemi, získávat nové aplikace zdarma, využívat navigaci, fotografovat a fotografie zálohovat.

V případě, že jste uživatelem Windows, doporučujeme Vám navštěvovat pondělní kurz počítačů spolu s tabletem.

Kurzy jsou určené pouze pro seniory s trvalým bydlištěm v Praze 7.

Těšíme se na Vás.

- ; Přečteno: 446 x