Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality > Aktuality do slide

Kdo je nejlepší na Sedmičce?

Praha 7 vyhlašuje soutěž o nejlepší firmy, provozovny či živnostníky. Od 1. prosince mohou občané nominovat své oblíbené restaurace, kavárny, řemeslníky, obchody a další podniky, které jsou podle nich nejlepší na Sedmičce. V lednu a únoru bude probíhat hlasování veřejnosti na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz. V březnu se uskuteční slavnostní vyhlášení a ocenění nejúspěšnějších podniků.

„Rádi bychom touto cestou podpořili místní podnikatele a zároveň dali lidem příležitost rozhodnout, která firma, provozovna či živnostník si zaslouží ocenění Nejlepší na Sedmičce. Občané tak mohou dostat svůj oblíbený podnik do širokého povědomí a zároveň přispějí ke zmapování kvality služeb nabízených v Praze 7,“ uvedl radní Prahy 7 František Vosecký.  

Soutěž startuje 1. prosince. Do 15. ledna budou mít občané možnost navrhnout podniky, které by ve výběru podle nich neměly chybět. K dispozici budou mít 12 kategorií, jako jsou: Restaurace a bary, Kavárny a cukrárny, Potraviny, Volný čas, Řemeslníci aj.   

Od začátku ledna do konce února poběží na stránkách hlasování, kde veřejnost bude moci vybrat ty skutečně nejlepší na Sedmičce. V každé kategorii obdrží první tři místa s nejvyšším počtem hlasů certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlepší podniky. Vítězové jednotlivých kategorií budou prezentováni v časopise městské části Hobulet. S absolutním vítězem, který dostane nejvíce hlasů ze všech soutěžících, bude v Hobuletu připraven velký rozhovor, získá rovněž voucher na inzerci. 

Podpořte své oblíbené podniky a inspirujte k jejich návštěvě i ostatní,“ vyzývá František Vosecký.

 

Více o soutěži naleznete zde: www.nejlepsinasedmicce.cz

02.02.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2352 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7