Volný čas > Pozvánky na akce

Rodinný klub se po roční přestávce vrací

Rodinný klub se po roční přestávce vrací v plné kráse a v novém hávu zpět  se svojí nabídkou volnočasových aktivit pro širokou veřejnost bez rozdílu věku.

Rodinný klub je sportovně mateřské centrum se zájmem o výchovu dětí, propojování společenských komunit při volnočasových aktivitách jako je sport, vzdělávání, výtvarné, hudební a dramatické tvoření bez rozdílu věku a schopností. Sídlíme na adrese Ortenovo náměstí 1505/37, Praha 7.

Co Rodinný klub nabízí :

• Dopolední cvičení rodičů a  dětí od 1 roku  s možností využití dětské herny (pondělí a středa)
  • Dopolední kondiční cvičení pro ženy nebo pilates s možností využití dětské herny (pondělí a středa)
  • Dopolední kroužky hudební školy Yamaha (úterý)
  • Dopolední „Zpívání německých písniček“  (čtvrtek)
  • Dopolední kondiční cvičení pro ženy s hlídáním dětí (čtvrtek)
  • Dopolední cvičení s Flexibary (neděle)

• Odpolední kurzy komplexní pohybové průpravy pro děti  3,5 -12 let Junior aerobik (úterý)
  • Odpolední kurzy Hip-Hopu ( středa)
  • Odpolední kurzy Tvořivé angličtiny pro děti MŠ, ZŠ a SŠ,  případně i dospělé
  • Termíny v tuto chvíli řešíme, ale vše bude na našem webu
  • Tématické výtvarné dílny ( pátek odpoledne)