Úřad městské části > Jak si zařídím / řešení životních situací > Odbor správních agend - oddělení matriky

Jubilejní sňatky, slavnostní vítání nově narozených dětí

Postup při vyřizování záležitosti

JUBILEJNÍ SŇATKY

Budete v letošním roce slavit vzácné jubileum 50, 55, 60 nebo i více let společného života v manželství? Rádi bychom při této příležitosti projevili slavnostním obřadem úctu Vašemu dlouholetému manželskému soužití v obřadní síni nebo u vás doma. Informaci o vašem výročí nám sdělte písemně na kancelář starosty oddělení vnějších vztahů, Úřad Městské části Praha 7 nábř. Kpt. Jaroše 1000, 170 00 Praha 7 nebo nás navštivte osobně na této adrese v prvním patře budovy, kancelář číslo 207. Případné dotazy volejte na telefonní číslo 220 144 014.

Obřady se konají vždy v pátek od 14 hodin v obřadní síni Městské části Praha 7 v ulici Nad Královskou oborou 17. Případně je možné si dohodnout individuální termín. Jubilejní obřady jsou pro občany bezplatnou službou. Tato jubilea nám mohou oznámit i rodinní příslušníci nebo přátelé manželské dvojice.

SLAVNOSTNÍ VÍTÁNÍ NOVĚ NAROZENÝCH DĚTÍ

Na tento obřad rádi pozveme dopisem i Vaše dítě ve věku 7 až 8 měsíců. Slavnosti vítání dětí jsou doprovázeny vystoupením profesionálních umělců. Součástí obřadů je zápis    do pamětní knihy a fotografování dětí s rodinnými příslušníky. Pro maminky a děti máme připraveny drobné dárky. Obřady se konají dva čtvrtky v měsíci od 14 hodin v obřadní síni Městské části Praha 7 v ulici Nad Královskou oborou 17 ( vchod z Čechovy ulice). Pokud máte zájem, můžete se kdykoliv během roku přihlásit na oddělení vnějších vztahů u Mgr. Zdenky Doubravové buďto osobně v kanceláři č. 207 nebo telefonicky na čísle 220 144 014.

Těšíme se na setkání s celou Vaší rodinou, babičkami a dědečky.

Aktualizace: 17. 3. 2011

13.6.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 3279 x